Fundacja „Mlekiem Mamy”

W styczniu 2018 r. rozpoczęła działalność Fundacja „Mlekiem Mamy” i kampania „Pracuję (z) pełną piersią” jest jedną z jej inicjatyw promujących karmienie naturalne i wspierających rodziny.

PRACUJĘ (z) PEŁNĄ PIERSIĄ

to akcja informacyjna stworzona przez Promotorki Karmienia Piersią CNoL dla pracujących i karmiących piersią Mam

 

Powrót mamy do pracy nie musi wiązać się z koniecznością odstawienia dziecka od piersi. Droga mleczna nie kończy się wraz z upływem urlopu macierzyńskiego lub rodzicielskiego! Można pogodzić pracę zawodową oraz swój rozwój osobisty z naturalnym sposobem karmienia dziecka – karmieniem mlekiem mamy. Wystarczy odpowiednia organizacja życia osobistego i zawodowego, wsparcie osób bliskich oraz wiedza o swoich prawach wynikających z Kodeksu Pracy.

Chcemy pomagać mamom, rozwiewać wątpliwości i pokazywać w jaki sposób można zrealizować się jako pracująca mama, nie przestając karmić.

Idąc za światową organizacją promującą karmienie piersią – WABA definiujemy pracę w najszerszej postaci od pracy na etacie, poprzez samozatrudnienie, umowę o pracę zlecenie, czy o dzieło aż do nieodpłatnej pracy domowej i opieki nad dziećmi.

Ela Malinowska i Marlena Świrk

Dane rejestrowe

Fundacja “Mlekiem Mamy”

05-077 Warszawa, ul. Jana Pawła II 31 lok. 3

KRS: 0000714216, NIP: 9522173483, REGON 369327005

Zapraszamy do współpracy!

Podoba Ci się to, co robimy?

Możesz dorzucić się do utrzymania strony oraz wesprzeć nasze działania edukacyjne.

Wpłatę w dowolnej kwocie możesz dokonać na konto Fundacji „Mlekiem Mamy”

mBank: 13114020040000300277431381

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Uwaga: Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć w zeznaniu rocznym (PIT) łącznie kwotę stanowiącą 6% dochodu, a osoby prawne 10% dochodu (CIT).

Możesz użyć też szybkich płatności bezpośrednio ze strony Fundacji Mlekiem Mamy

Wpłać darowiznę

Prawa autorskie

Zawartość niniejszej strony jest wartością intelektualną chronioną prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystanie we własnych celach, w szczególności w celach zarobkowych jest zabronione.

Posługiwanie się logotypem „Pracuję (z) pełną piersią” i „Mlekiem Mamy” jest zabronione. Wykorzystanie ich dla celów promocyjnych – tylko po uzyskaniu zgody Fundacji „Mlekiem Mamy”.

Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje wątpliwości?

Pisz, jakie informacje Cię interesują, o czym chciałabyś u nas przeczytać.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości